+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.53

Субота, 3 Грудня 2022 06:12:22
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.53

новини на пульсі:

Зникла дитина: що робити та до кого звертатись

01 Вересня, 2022

На сайті ГУ Національної поліції України у Дніпропетровській області надали алгоритм дій у випадку зникнення дитини.

Причин уходу з дому дитини безліч, але завдання поліції перш за все не втрачати дорогоцінного часу та своєчасно розпочати пошукові дії!

“Після зникнення дитини – для повідомлення поліції чекати три дні, зараз ніч, повідомлю на ранок, або обійдемось самостійними пошуками, потім звернемося до правоохоронних органів” – це  міфи, що усугубляють  пошуки зниклої дитини, яка може лишатися у небезпеці.

Алгоритм дій у випадку зникнення дитини:

1.    Негайно телефонуйте до поліції  та подайте  заяву (єдиний телефон  операторів «102»).  При цьому повідомте ім’я дитини, вік, місце проживання та навчання, час зникнення, особливі прикмети, одяг та обставини при яких ви виявили відсутність дитини;

2.    Підготуйте актуальне фото дитини,  як в паперовому, так і електронному варіанті для орієнтування на пошуки поліцейських  груп;

3.    Залучайте до пошуків якомога більше родичів, знайомих, сусідів та друзів.

Після того, як ваша заява прийнята та ви повідомили всі обставини події, за місцем вашого мешкання прибуває на виклик слідчо-оперативна група. Ви повинні перевірити  чи не зникли разом із дитиною  гроші,  документи чи інші речі.

Правоохоронці також можуть запросити фото зниклої дитини, її речі, у разі застосування у пошуках службових собак, окрім цього мобільний телефон або комп’ютерну техніку для деталізації дзвінків або перевірки  приналежності до  так званих «груп смерті» у соціальних мережах.

Також дієвою практикою у поліції  при  зникненні не тільки дітей, а й всіх безвісно зниклих людей є налагоджена взаємодія із засобами масової інформації та з громадськістю. У 40% випадків своєчасне розміщення у соціальних мережах та офіційному сайті поліції інформації про безвісне зникнення,  допомагає  у  встановленні місця перебування людини.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин