Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

12 травня – Всесвітній день медичної сестри

Про це нагадали в Міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту Кам’янського.

Цей день за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста святкується щорічно у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820–1910). Сьогодні Ф. Найтінгейл відома як фундатор професії медичних сестер і ініціатор реформи шпиталів.

Офіційно Міжнародною радою медсестер свято встановлено у 1971 році. В Україні з ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер  Всесвітній день медичної сестри відзначається  з 1997 року. 

Професія медичної сестри – складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме тому так високо цінується її невтомна праця, увага та турбота.

Медсестра – не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. У Міжнародний День медичної сестри щиро бажаємо всім медичним сестрам невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя.

Шановні медичні сестри! З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.