7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 88%

Вітер: 13 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

15 березня стартує прийом громадських проєктів Бюджету участі

15 березня в Кам’янському починається етап прийому громадських проєктів у рамках циклу бюджету участі 2021 року. Проєкти прийматимуться до 4 квітня. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Голосування за проєкти проходитиме з 1 по 16 травня.

Проєкти можна подати як в електронному, так і в паперовому вигляді. Проєкт має містити бланк-заявку, декларацію авторства й перелік 20 осіб, які підтримують громадський проєкт. Також можна додати фото, малюнки тощо. Бланки 1, 2, 3 можна завантажити, перейшовши за посиланням.

Для подання проєктів в електронному вигляді необхідно авторизуватися на платформі budget.e-dem.ua. Для цієї форми подачі не потрібно заповнювати бланк 1 та 2. Лише заповніть електронні форми на платформі та додайте копію Переліку 20 осіб, які підтримують громадський проєкт. Проєкт з’явиться у загальному доступі після його перевірки місцевим модератором платформи. Також, як альтернатива авторизації на профільній платформі, усі три заповнені бланки можна надіслати на електронну пошту департаменту економічного розвитку міської ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Задля подання проєктів у паперовому вигляді необхідно заповнити усі три бланки проєкту та звернутись до ЦНАПу в будь-якому з районів міста. Додатково необхідно надати копію паспорта та ІПН.

Проєкт має бути загальнодоступним та неприбутковим. Його максимальна очікувана вартість може сягати 300 тисяч гривень. Один автор подає один проєкт, обираючи одну з чотирьох категорій: «Інфраструктура», «Фізична культура та спорт», «Екологія, ІТ та культура» та «Просвіта, охорона здоров’я».

Авторами проєктів можуть бути громадяни України віком від 14 років, які зареєстровані або проживають на території Кам’янського, або володіють на праві власності об’єктом нерухомості у місті, в тому числі приватні підприємці, зареєстровані як платники податків у Кам’янському, внутрішньо переміщені особи.

За додатковою інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, каб.315 (пн-чт з 08:00 до 17:00, пт з 08:00 до 16:00) або за телефоном 0569 55 41 31.

Останнє редагування Середа, 03 березня 2021 11:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.