0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 9 km/h

USD 24.52   EUR 27.08
Новини 24

214 юнаків Кам’янського склали залік з вогневої підготовки

Учні 28 загальноосвітніх шкіл міста відпрацювали прийоми та правила стрільби з бойової зброї, зокрема автомата Калашнікова, під час практичних занять, які проходили на території 93-ої окремої механізованої бригади ЗСУ (смт. Черкаське, Новомосковського району Дніпропетровської області) під керівництвом кадрового складу військового підрозділу.

Підготовка до стрільб розпочалася у навчальних закладах 4 лютого поточного року, в рамках календарно-тематичного планування занять з предмету «Захист Вітчизни». Під час уроків юнаки вивчили такі теми: «Дії стрільця на стрільбищі за командами керівника стрільб», «Заходи безпеки при поводженні з бойовою зброєю та боєприпасами», «Організація та порядок проведення навчальних і бойових стрільб». Крім того, школярі пройшли тренувальний вишкіл з використанням макетів автомату Калашнікова та пневматичної зброї. Допуск до бойових стрільб був здійснений після прийняття додаткового заліку.

Під час практичної перевірки юнаки довели, що отримали якісні знання, адже продемонстрували вміння безпечно працювати з бойовою зброєю, уміло діяли за командами керівництва стрільб, не допустили порушень заходів безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами.

Викладачі «Захисту Вітчизни» мали змогу на практиці підвищити свій фаховий рівень, обговорити з кадровими військовими проблеми, які виникають у солдатів на першому етапі служби.

 

 

Останнє редагування Понеділок, 18 березня 2019 16:57

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.