29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

44 сесія міської ради: про що йтиметься?

Секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський традиційно провів передсесійний брифінг для журналістів засобів масової інформації міста, де ознайомив з винесеними на розгляд депутатів питаннями.

Планова сесія міської ради очікується 9 липня. До порядку денного внесено 24 основних та 12 додаткових питань.

На майбутній сесії розглядатимуть питання, що стосується бюджету участі в місті. Депутати мають затвердити Перелік громадських проєктів-переможців, строки реалізації та виконавців передбачених проєктами робіт.

Саме на цій сесії вирішуватиметься й доля мешканців будинку № 5 по вулиці Дубініна, які внаслідок пожежі втратили свої помешкання. Так, кожен із постраждалих повинен отримати кошти на придбання житла та ремонт. Загальна сума на купівлю квартир складає 5 млн грн. На ремонти – 500 тис грн.

Секретар міськради зазначив: підтримка людей є ініціативою влади Кам’янського. У разі прийняття депутатами позитивного рішення, гроші у найближчий термін будуть зараховані на картки мешканцям, а люди зможуть якомога швидше забезпечити себе житлом.

Ще одне нагальне питання – програма розвитку транспортного комплексу міста, яка передбачає виділення 60 млн грн на закупівлю автобусів: 45 млн грн буде направлено на транспорт загального користування та 15 млн грн – на шкільні автобуси. За попередніми підрахунками, – зазначив Олександр Залевський, на виділені кошти можна буде придбати біля 25 автобусів.

Секретар міської ради зазначив, усі проєкти рішень, підготовані до сесії можна знайти на сайті міської ради і детальніше ознайомитися з ними.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.