17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 23 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Саме цього дня в 1948 році було створено Всесвітню організацію охорони здоров’я та ухвалено її статут. Про це нагадав начальник управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради Віталій Мандзюк.

Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут та життєдіяльність, щоб здоров’я лишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають на ті чи інші, особливо хронічні захворювання, щодня стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Здоров’я залежить від багатьох чинників: більш ніж на 50% воно обумовлено способом життя людини, близько 40% – соціальними і природними умовами життя, 10% становить спадковість. Здоровий спосіб життя означає розумне використання свого життєвого потенціалу.

Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли виникає якась проблема, хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, і щоб якомога менше було проблем з самопочуттям у жителів міста, про це дбають 630 лікарів (з них 86 лікарів загальної практики/сімейної медицини) та 1329 середніх медичних працівників у лікувально-профілактичних закладах Кам’янського.

«Важливо пам’ятати: найбільше щастя в житті – здоров’я! Не випадково, вітаючи один одного з днем народження або з приводу іншого свята чи події, ми бажаємо здоров’я і щастя. Дійсно, ці два поняття нерозривно взаємопов’язані. Безперечно, без здоров’я не може бути щастя. Бажаю вам бути здоровими та щасливими!» – зазначив начальник управління.

Останнє редагування Середа, 07 квітня 2021 10:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.