17°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

83 наукові роботи представлять учні Кам’янського на обласний етап МАН

18 січня на базі технічного ліцею імені Анатолія Лигуна (директор Микола Наказний) відбувся І міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

У заході взяли участь здобувачі освіти з 32 закладів загальної середньої освіти міста і вихованці Дитячого екологічного центру. До оргкомітету було подано 286 заявок на участь. На міський етап остаточно представлено 245 науково-дослідницьких проектів у 32 секціях.

Найбільше робіт презентували у відділенні комп’ютерних наук (30),  екології та аграрних наук (25). До відділення мовознавства було представлено 29 робіт з української (13), англійської (14) та французької (2) мов. 23 роботи заслухано у секціях історичного спрямування.

Діяльність учнів у підготовці науково-дослідницьких робіт координували 235 наукових керівників. В експертних комісіях взяли участь 90 педагогів із числа вчителів, працівників екологічного центру, науковців ДДТУ. Члени журі відзначили зростання рівня наукової новизни представлених робіт та їх конкурентоспроможність у більшості секцій.

Призові місця на конкурсі здобули 154 учнівські роботи. Для участі в обласному етапі, який відбудеться протягом лютого на базі вишів Дніпра, рекомендовано 83 роботи.

Найбільш активними науковими товариствами стали учнівські об’єднання в технічному ліцеї, НВО-ліцеї НІТ, академічному ліцеї №15, гімназії №11, школах №4, №44, №30, №35, №5. Найкращі результати на І етапі продемонстрували технічний ліцей – 26 переможців, НВК-гімназія № 11 – 20, ліцей НІТ – 23, СЗШ №4 – 13, СЗШ №30 – 9, ліцей №15 – 11 переможців.

Організатори міського етапу вітають усіх переможців і призерів І етапу та бажають успіху на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.