20°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 66%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Адміністрація Південного району висловлює співчуття з приводу непоправної втрати

Адміністрація Південного району Кам’янської міської ради перебуває в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті головного спеціаліста з обліку та розподілу житла відділу з правових питань Людмили Василівни Шпачинської.

Людмила Василівна більшу частину своєї трудової біографії, понад 30 років, присвятила службі в органах місцевого самоврядування. Обіймала посади секретаря голови виконавчого комітету Баглійської районної ради, спеціаліста відділу з питань економічних реформ та управління територією, головного спеціаліста управління головного архітектора міста, завідувача відділу з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Баглійської районної ради.

Сумна звістка пекучим болем відгукнулась у серці кожного, хто знав Людмилу Василівну, кому довелося з нею працювати та спілкуватися, кому поталанило долучитися до її щирості, порядності, надзвичайної людяності.

У ці важкі дні ми поділяємо біль непоправної втрати, доземно схиляємось у скорботі. Глибоко й щиро співчуваємо рідним та близьким.

Останнє редагування Середа, 05 червня 2019 16:07

1 коментар

  • Греков Петро
    Греков Петро Четвер, 06 червня 2019, 20:37 Коментувати

    От нас ушел очень хороший человек,творец забирает лучших,светлая память

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.