Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Актуальні питання розвитку бізнесу обговорювали на зустрічі з журналістами

11 червня в Києві у рамках прес-туру, організованого для журналістів ГО «Український кризовий медіацентр», пройшов круглий стіл на тему розвитку малого і середнього бізнесу.

У зустрічі взяли участь керівник напрямку роботи з національними аудиторіями медіацентру Тетяна Колосова, заступник директора Центру східного партнерства Тіна Ілсен, представники урядових офісів, бізнесу, медіаексперти, підприємці.

Саме малий і середній бізнес є рушійною силою економіки, він активно та оперативно адаптується до будь-яких змін. Але цей сегмент і сам потребує неабиякої підтримки, наголосила представниця Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Юлія Шевченко.

Андрій Слабінський з Офісу розвитку малого та середнього бізнесу поділився новинами стосовно такої підтримки. Офіс складається з групи радників та має статус консультативно-дорадчого органу Міністерства економічного розвитку і торгівлі, який підтримується Європейським Союзом. Діяльність центру розподілена на два етапи і включає дві групи видів підтримки. Перший лежить у площині інформаційної та консультаційної підтримки бізнесу (завдання – надати відповідно до специфіки роботи певного підприємця ті програми, які конкретно відповідають його потребам).

Другий напрям пропозицій, над якими працює офіс, стосується рішень, спрямованих на навчальну підтримку в межах місцевих, регіональних та національних програм.

Медіаексперт Рауль Ребане розповів про досвід Естонії у комунікаціях для бізнесу. Зокрема, в країні нараховується 130 тисяч фірм – кожен десятий естонець є підприємцем. Розвиток бізнесу в країні треба розглядати як процес, і тут не варто сподіватися на швидкий результат, зазначив експерт. Дуже багато залежить від держави, але, з іншого боку, необхідна можливість діалогу між людьми. Потрібні державна підтримка; навчання здібних людей; мислення не на рівні району, а на рівні світу.

Далі слово надали журналістам, які ставили свої запитання та отримували відповіді на них.

Останнє редагування Четвер, 13 червня 2019 16:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.