8°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 62%

Вітер: 26 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

Андрій Білоусов зустрівся з провідними спортсменами міста – стипендіатами міського голови

12 березня в Кам’янському відбулася урочиста зустріч міського голови Андрія Білоусова з провідними спортсменами нашого міста – стипендіатами міського голови.

У лютому цього року Рада з питань розвитку культури і спорту в місті визначила 45 обдарованих спортсменів – представників олімпійських та неолімпійських видів спорту, яким призначена стипендія міського голови. Серед стипендіатів – боксери, тхеквондисти, гімнасти, акробати, черлідери та представники багатьох інших спортивних напрямів, а також плавець-паралімпієць Владислав Ковальський.

Андрій Білоусов подякував спортсменам за їх прагнення і щоденну наполегливу працю, а батькам – за те, що підтримали дітей у їх починаннях. Він також високо оцінив майстерність і професіоналізм тренерів. Міський голова вручив нагрудний знак «Заслужений тренер України» тренеру-викладачу з академічного веслування В’ячеславу Стефашину і нагрудний знак «Майстер спорту України» спортсмену-стипендіату з важкої атлетики Антону Петеримову.

Крім того, міський голова відгукнувся на прохання спортсменів Міського центру фізичної культури і спорту «Інваспорт», допоміг придбати та передав інвентар для рухомої спортивної гри «бочче», який потрібен був спортсменам.

«Для мене велика честь вручати стипендії нашим спортсменам. Вони довго та наполегливо працюють, досягають високих результатів і прославляють наше місто не тільки на всю країну, а й далеко за її межами. Зі свого боку ми робимо все необхідне для розвитку спорту в місті. Зараз ми проводимо реконструкцію спортивного комплексу «Прометей», реконструювали два плавальних басейни, а в квітні відкриємо після будівництва багатофункціональний спортивний комплекс на лівому березі й три міні-футбольні поля в школах міста. Крім того, ми виводимо відділ спорту з департаменту із гуманітарних питань і створюємо окреме управління, яке буде безпосередньо займатися питаннями молоді та спорту, щоб приділяти якомога більше уваги цій сфері. Бажаю нашим спортсменам здоров’я, щастя і успіхів на шляху до мети», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.