1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 22 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Артисту Кам’янського театру призначено стипендію Президента України

Актору Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського Сергію Винокурову призначено стипендію Президента України молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. Про це повідомили в театрі.

Сергій Винокуров почав працювати в театрі ім. Лесі Українки з 2017 року. До цього, після закінчення Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, Сергій працював у Севастопольському академічному російському драматичному театрі ім. А. В. Луначарського та у Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Молодий, але вже досвідчений артист, відзначений дипломами різних театральних фестивалів і премій, Сергій Винокуров одразу органічно влився в творчий процес. Він блискуче ввівся на кілька провідних ролей у вистави діючого репертуару театру: Генріха Айзенштайна в опереті І. Штрауса «Летюча миша», Робера в комедії «Гра у кохання» М. Камолетті, короля Філіпа у виставі «Лев узимку» Дж. Голдмена.

Чудові вокальні дані, сценічна принадність, почуття гумору, здатнiсть до iмпровiзацiй роблять Сергія Винокурова незамінним для ролей в оперетах і музичних комедіях (Генріх Айзенштайн у «Летючій миші» І. Штрауса, Тасілло в «Мариці» І. Кальмана, Тіто Мереллі в «Зірковому часі» К. Людвіга). Разом з тим, у драматичних ролях він проявляє уміння відтворювати найтонші нюанси психології своїх героїв (Джейк у «Жінках Джейка» Н. Саймона, Сергій Мержинський у виставі-подорожі «Цілую. Леся» М. Ненашевої).

Артисту притаманне відчуття форми того чи іншого спектаклю, інтелектуальний підхід до створення ролей, уміння працювати в ансамблі, точно виконувати завдання режисера. Сергій Винокуров дуже швидко став одним із провідних артистів театру, завоював любов глядачів.

Останнє редагування Понеділок, 25 січня 2021 08:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.