Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

Багатодітна родина з Кам’янського взяла участь в обласному святі

У Дніпрі зібралися багатодітні родини  з різних куточків області. Для них організували свято – концерт, подарунки, майстер-класи. Все присвятили одразу трьом святам: Дню вишиванки, Міжнародному дню сім’ї та Дню матері.

У родині Житкових із Кам’янського – десятеро дітей: 7 дівчат та 3 хлопчики.

«Я мріяла мати двох дітей. А потім ми зрозуміли, що малі приносять нам радість, сім’я об’єднується після народження кожного немовляти, – поділилася Ольга Житкова. – З одного боку важко, з іншого – діти дають сили йти вперед, не зупинятися. Нудьгувати ніколи. Багато роботи, але завдяки дітям ми справляємося. Старші допомагають молодшим. Це згуртовує».

Разом з іншими багатодітними родинами сім’я Житкових у повному складі приїхала до Дніпра на концерт, присвячений одразу трьом святам: Дню вишиванки, Міжнародному дню сім’ї та Дню матері.

«На Дніпропетровщині – 21 тисяча багатодітних сімей. У них виховується понад 71 тисяча дітей», – повідомила заступник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

Багатодітні мами отримали подарунки. Для гостей – зворушливі пісні та запальні танці. У холі відбулася виставка дитячих поробок. Після концерту гостей чекали безкоштовні майстер-класи та катання на атракціонах.

На Дніпропетровщині – 2700 матерів-героїнь. Майже 300 родин виховують семеро і більше дітей. У 29 сім’ях зростають 10 та більше хлопчиків і дівчаток.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.