21°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Бібліотеки Кам’янського започаткували новий проект

Бібліотеки Кам’янського розпочали реалізацію нового бібліотечного проекту «У-мовний рефлекс: думаємо, читаємо, розмовляємо українською».

Його мета – залучити кам’янчан до користування українською мовою на рівні мовного рефлексу за допомогою  різноманітних акцій, квестів, презентацій нових книжок, конкурсів, зустрічей з авторами тощо.

20 лютого українські письменниці з Дніпра – Ольга Рєпіна та Еліна Заржицька – презентували студентам медичного коледжу нетиповий психологічний роман про Майдан під назвою «Убити Антиципатора», де героями є не стільки люди, як їхні характери і психотипи.

«Ця книжка є спробою відгукнутися на сучасні масштабні історичні події. А загалом, це – альтернативна соціально-психологічна історія. Тут є і любов, і зрада, і шлях до події, яка може змінити долю всієї країни, – каже Еліна Заржицька.

«Хотілось би підкреслити наявність у нашому романі великої кількості психологічних моментів. Зокрема, психотипів, притаманних українській ментальності. Тому кожен зможе побачити в тексті себе, своїх рідних і знайомих», – зазначила Ольга Рєпіна.

Антиципатор – психологічний термін, який запропонувала Ольга Рєпіна, психолог за фахом. Антиципатор – це людина, яка передбачає певні події, а потім добивається успіху, коли ці передбачення збуваються. Головний герой роману негативний. Він хитрий, пробивний. Психотип такий: людина домоглася успіху, піднялася на верхівку влади, але це може бути хто завгодно.

Роман отримав відзнаку «Вибір видавців» літературного конкурсу «Коронація слова». Книга вже надійшла до фондів відділу абонементу бібліотеки.

Джерело: «Бібліопазли»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.