11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 71%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

Більшість університетів і закладів профтехосвіти області перейшли на дистанційне навчання

На Дніпропетровщині більшість університетів і закладів професійно-технічної освіти тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання. Такі заходи – через ріст захворюваності на COVID-19 у регіоні. Про це повідомив директор департаменту освіту і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький.

«Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині погіршується. Тож державна та обласна комісії ТЕБ і НС рекомендували профтехам і вишам на місяць запровадити дистанційну форму навчання, – розповів Олексій Полторацький. – Остаточне рішення приймали адміністрації навчальних закладів. Більшість – дослухалися. Частково або повністю перевели освітній процес у режим онлайн».

Навчатися вдома студенти будуть до 15 листопада. Нині з 22 університетів області – 17 перейшли на дистанційне навчання, ще 5 – на змішану форму.

Близько 20 технікумів і коледжів ввели «дистанційку», понад 30 перевели учнів на змішану форму, 10 залишаються на очній.

Поки що працюють у звичному режимі 8 закладів професійної освіти, 43 – перейшли на комбіноване навчання, два – на дистанційне.

Загалом на Дніпропетровщині – 10257 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу коронавірус діагностували у 423 людей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.