25°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 20 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Біля Кабміну відбулися сутички підприємців із поліцією

Понад 100 підприємців вийшли на акцію протесту під будівлею Кабінету Міністрів України. Вони вимагають пом’якшення карантинних обмежень, зокрема – дозволити працювати малому та середньому бізнесу, повідомляє «24 канал».

Наразі відомо, що протестувальники перекрили транспортом вулицю Грушевського. Поліцейські вимагали від людей покинути проїжджу частину, що й призвело до сутичок між правоохоронцями та мітингарями.

Один з учасників акції протесту, власник маленьких точок кав’ярень, зазначив: через карантинні обмеження наразі все зупинилося. Чоловік вбачає несправедливість, адже великі мережі продають каву на виніс, натомість маленьким точкам заборонили це робити.

Підприємці просять зменшити принаймні якісь обмеження, щоб малий і середній бізнес могли працювати. Усі вони готові дотримуватися заходів безпеки, зокрема, використовувати рукавички, маски та дезінфікувати приміщення.

Акцію протесту посилено патрулюють правоохоронці. А учасники наголосили, що стоятимуть, поки Кабмін не ухвалить якісь рішення.

Крім цього, підприємці повідомили, що не отримали ніяких послаблень у податках на час карантину. І пояснили: вони тільки зазнали збитків через встановлені обмеження.

На сьогодні, 29 квітня, заплановано засідання Кабінету Міністрів України. Одним з важливих питань буде розгляд послаблення певних карантинних обмежень. Зокрема, йдеться і про можливе відкриття ринків.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.