Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Бійці кам’янського «Герцю» посіли 13 призових місць на турнірі в Дніпрі

26 грудня Кам’янський спортивний клуб «Герць»-ДЮСШ № 1 взяв участь у відкритому чемпіонаті СК «Патріот» міста Дніпро з унібор комбату (аналог ММА).

Змагання, які проходили цілий день, для чіткого дотримання карантинних норм були розбиті за часом вікових категорій. Як повідомив тренер Костянтин Тимченко, в октагон виходили близько 125 спортсменів з Дніпра, Запоріжжя, Солоного і Кам’янського.

«СК «Герць» показав дуже високий рівень і підняв «планку» турніру, – розповів тренер. – З чотирнадцяти представників ДЮСШ № 1 ми зайняли шість перших, шість других і одне третє місце. При цьому у ваговій категорії до 55 кг (вік 12–13 років) наші спортсмени посіли весь п’єдестал пошани. Цей турнір дозволив нам підвести підсумки року, що минає, і «струхнутися» провідним спортсменам під час карантинного простою».