3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 59%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Бійців із невидимим ворогом вшанували у Кам’янському

14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день – згадка про завершення у 1986 році будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. У міській раді Кам’янського привітали чорнобильців та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиї життя забрала катастрофа.

Загалом у роботах з ліквідації аварії взяли участь близько 240 тисяч осіб. Зараз у нашому місті проживає 1304 людини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Всеукраїнська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» та Кам’янська міська рада надають підтримку постраждалим.

Кам’янчан-ліквідаторів від імені міського голови Андрія Білоусова привітала його заступник Тетяна Завгородня: «Щира подяка кожному із вас! Адже ви – справжні професіонали, які відгукнулись у важку хвилину і рушили на боротьбу з радіацією, що загрожувала усій нашій державі. Саме завдяки вашій самовідданості сьогодні наші діти й онуки спокійно живуть на Україні. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, мирного та чистого неба над головою».

Ліквідаторам аварії на ЧАЕС було вручено нагрудні знаки і подяки від міського голови.

Вихованці музичної школи підготували невеличкий концерт.

Чорнобильська аварія – одна з найбільших техногенних аварій сучасності, страшні наслідки якої забудуться не скоро. Зараз ця дата нагадує суспільству про всіх, хто віддав життя та здоров’я заради порятунку землі від жахливої катастрофи.

Сьогодні на обліку в управліннях соціального захисту населення районних адміністрацій міської ради перебувають 1304 особи, постраждалі від Чорнобильської катастрофи, 77 з яких – учасники ліквідації наслідків аварії І категорії, 680 – ІІ категорії, 340 осіб – потерпілі від Чорнобильської катастрофи ІІ та ІІІ категорій, 95 дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.