1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 3 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Близько 24 тисяч кам’янчан отримують житлову субсидію

Нині на Дніпропетровщині 239,5 тис. людей отримують субсидію на житлово-комунальні послуги. Оформити державну допомогу можна у три способи. Надати документи онлайн – на сайті Мінсоцполітики, надіслати їх поштою – до органу соцзахисту населення або принести особисто – до ЦНАПу або територіальної громади. Про це повідомили в Дніпропетровській облдержадмінстрайції.

«Щозими на порядку денному у мешканців області – сума платіжки за житлово-комунальні послуги. Уряд установив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів – 6,99 грн за кубометр. Він діятиме до кінця опалювального сезону, – розповіли в департаменті. – Аби ще менше платити за газ, соціально незахищені верстви можуть оформити житлову субсидію. Таку допомогу від держави вже отримують 239,5 тис. мешканців регіону».

Аби отримувати субсидію, необхідно, щоб розмір плати за житлово-комунальні послуги перевищував обсяг встановленого обов’язкового платежу. При цьому враховуються межі соціальних норм споживання.

Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально і залежить від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. За менших доходів зменшується і відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Тепер оформити житлову субсидію мешканці Дніпропетровщини можуть за спрощеною системою.

За інформацією департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради, наразі житлову субсидію отримують близько 24 тисяч кам’янчан.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.