11°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 94%

Вітер: 7 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Борця з корупцією піймали на крупному хабарі

Працівники центрального апарату Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрили та затримали в.о. начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції. Про це повідомили у відомстві.

Головний борець з корупцією у лавах обласної поліції був викритий своїми колегами у вимаганні та отриманні хабара за непритягнення до відповідальності працівника поліції.

Наприкінці 2017 року, під час підсумкових нарад, керівництво Департаменту внутрішньої безпеки НПУ наголошувало щодо незадовільної роботи Волинського підрозділу служби. А невдовзі працівники центрального апарату Департаменту отримали оперативну інформацію про причетність очільника зазначеного обласного управління до корупційної діяльності.

38-річний полковник поліції, основним завданням якого був захист співробітників від злочинних посягань та боротьба з «перевертнями у погонах», сам вдався до хабарництва. За непритягнення працівника обласної поліції до кримінальної відповідальності посадовець забажав отримати 3 тисячі доларів США «винагороди».

Чоловіка було затримано бійцями відділу швидкого реагування відразу після одержання ним хабара. Найближчим часом поліцейському оголосять підозру та оберуть міру запобіжного заходу.

«Працівник Департаменту внутрішньої безпеки має бути взірцем для всіх поліцейських, а у разі протиправних дій – нести відповідальність за всією суворістю закону, без жодних винятків», – наголосив начальник Департаменту, генерал поліції третього рангу Євген Коваль.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.