13°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 82%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 33.15
Новини 24

Брати Капранови презентували в Кам’янському новий роман «Справа Сивого»

Презентацію роману вони розпочали з Дніпра, адже «Справа Сивого» – це детективна історія, яка відбувається у Катеринославі – Дніпропетровську, а головним героєм є Дмитро Яворницький. Але на запрошення центральної міської бібліотеки письменники приїхали й до Кам’янського. До речі, у місті вони презентують вже третю свою книгу.

«Справа Сивого» – роман про  Катеринослав-Дніпро та про постатей, які тут жили. За сюжетом книги, у Дніпрі діє підпільна антиурядова організація. Молодому слідчому доручають зайнятися головним підозрюваним – старим заколотником з великим стажем протизаконної діяльності. Родзинкою детективу є те, що головний «заколотник» – видатний історик та археолог Дмитро Яворницький.

Автори визначають жанр свого твору як «історичний, романтичний антидетектив». Книга романтична, адже головними силовими лініями сюжету є кохання та старовинні міфи. А історична – бо за інтригою читач зможе побачити широку панораму історії степової України, Катеринослава-Дніпра, а також відомих місцевих діячів – художника Іллю Рєпіна і рабина Менахема Мендла Шнеєрсона, мецената Олександра Поля, письменників Івана Манжуру та Адріана Кащенка, співака Івана Паторжинського і теософа Олену Блаватську, художницю Галю Мазуренко та академіка Льва Писаржевського.

Зустріч, на яку завітали чимало городян, пройшла в теплій та дружній атмосфері. Автори розповідали про історію написання нового роману, зачитували уривки з нього. Кожен охочий міг придбати книгу та отримати автограф письменників.

Джерело: «Бібліопазли»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.