37°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 17%

Вітер: 6 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Будівництво Палацу спорту в Кам’янському перебуває на «екваторі»

У Кам’янському роботи з будівництва Палацу спорту вже виконані на 50%. Про це повідомили в баскетбольному клубі «Прометей».

Ініціаторами проєкту з будівництва Палаців спорту за рахунок спільного фінансування державної субвенції, міського та обласного бюджету в 2018 році були Федерація баскетболу України та її президент Михайло Бродський.

Цей проєкт підтримала Верховна Рада та Кабінет Міністрів. Протягом двох років держава виділила 350 мільйонів гривень на будівництво Палаців спорту у Рівному, Хмельницькому, Кам’янському та Тернополі. На цей час також уже виготовлена проектна документація Палаців спорту в Житомирі та Львові.

На сьогодні в Кам’янському тривають активні роботи з будівництва Палацу спорту на вулиці Чорновола, 67. Цей Палац мали звести до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, роботи були розпочаті, але через війну в Україні будівництво припинили. Нова хвиля будівництва почалася торік завдяки ініціативі ФБУ.

Будівельні роботи на об’єкті рушили влітку 2019 року. Проєкт передбачає реконструкцію будівлі та створення закритого ігрового комплексу, який складається з універсальної ігрової зали для тренувань та змагань із баскетболу, гандболу, міні-футболу, волейболу, тенісу і бадмінтону. Також у новому Палаці спорту можна буде проводити концерти. Вміщуватиме краща арена Дніпропетровської області 3040 глядачів. Цей Палац Спорту стане домашньою ареною для баскетбольного клубу «Прометей». Також на арені передбачена територія відпочинку, яка включає зони фаст-фуду на кожному поверсі.

Відкритий ігровий комплекс цього Палацу спорту складатиметься з поля для міні-футболу, ролердрому, скейт-майданчика, майданчиків для баскетболу, волейболу та настільного тенісу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.