22°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 54%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Бюджет, транспорт, підтримка ОСББ: які питання розгляне найближча сесія міськради

19 лютого секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський провів брифінг з питань порядку денного 22-ї чергової сесії міської ради. Він повідомив, що на розгляд сесії винесено 45 питань, серед яких – один депутатський запит.

Серед питань черги денної – внесення змін до відомостей комунальних підприємств  «КАТП 042802» та «Тепломережі» у зв’язку з поповненням статутного капіталу; зміни у програмах розвитку житлового господарства міста та комунального підприємства «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду». Зміниться і програма розвитку транспортного комплексу міста: відтепер перевезенням пасажирів у Кам’янському займатиметься «КАТП 042802». Нещодавно деякі з приватних перевізників відмовились виконувати угоду про пасажирські перевезення, тому обслуговувати маршрути загального користування будуть комунальні підприємства. Зокрема, КП «Трамвай» перевозить мешканців до селища Карнаухівка, а «КАТП 042802»  обслуговує маршрути №14 і 20. Найближчим часом підприємство планує виводити транспорт на маршрути №30 і 18-Є.

Крім цього, на сесію виносяться питання про зміни у міському бюджеті та програмі соціально-культурного та економічного розвитку. Дохідна частина не змінюється, кошти перерозподіляються між різними статтями витрат. У їх числі будуть кошти з держбюджету, які не були засвоєні торік і залишились у міському бюджеті. Також депутати розглянуть рішення про детальний план території у селищі Романковому, де планують збудувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Серед інших питань, винесених на розгляд сесії – комплексна програма сприяння розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

«Програма підтримки ОСББ – це спільне рішення депутатської групи «Коло» і департаменту житлово-комунального господарства і будівництва. Цим рішенням ми стимулюватимемо створення нових ОСББ і допомагатимемо людям відремонтувати своє житло. 10% на ремонт буде виділено з міського бюджету, 90%  – гроші мешканців», – зазначив Олександр Залевський.

На сесії планують розглянути і запит депутатів всеукраїнського об’єднання «Свобода» щодо підняття біля будівлі міськради червоно-чорного прапора у дні, пов’язані із визначними датами національно-визвольної боротьби, повідомляє прес-служба міськради.

Чергова сесія Кам’янської міської ради відбудеться цієї п’ятниці, 23 лютого.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.