Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Бюджет Дніпропетровщини зріс на 18 мільйонів гривень

Обласний бюджет Дніпропетровської області збільшено на 18 441 400 гривень. Додаткові кошти розподіляли на засіданні обласної бюджетної комісії.

Більше 10 млн грн державної субвенції передали місцевим бюджетам на здійснення заходів з розвитку окремих територій.

3 млн грн з місцевих бюджетів спрямували на реконструкцію Кам’янської середньої загальноосвітньої школи № 20 ім. О. І. Стовби. 4,5 млн грн – на будівництво будинку культури в с. Новоолександрівка.

Також в межах основного бюджету області здійснили перерозподіл коштів.

1,3 млн грн вирішено спрямувати для забезпечення виплат щорічної винагороди та доплат до мінімальної заробітної плати працівникам закладів позашкільної освіти. 3,3 млн грн підуть на проєктні та будівельні роботи об’єктів водопостачання в Марганецькій та Синельниківській міських територіальних громадах.

Окрім того, депутати бюджетної комісії збільшили дохідну та видаткову частини обласного бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

Фінансування у сумі 154 481 000 грн спрямовано на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг.

Серед найважливішого: 82 075 600 грн будуть виділені на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками під час навчального процесу в закладах загальної середньої освіти.

Дніпропетровська обласна рада

 

Останнє редагування Понеділок, 24 травня 2021 16:35

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.