12°C

Кам’янське

Rain

Вологість: 88%

Вітер: 22 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

Бюджет участі Кам’янського переходить в онлайн-режим

Карантинні заходи впливають сьогодні на усіх представників суспільства та сфери їх діяльності. Не став винятком і процес бюджету участі, наголошують у департаменті економічного розвитку міської ради.

На сьогодні його цикл призупинено до поліпшення епідеміологічного стану в країні та місті. Ці заходи вимушені, адже кам’янчани знають, що у процесі бюджету участі залучено дуже багато людей – близько 22 тисяч осіб. Це як автори і їх групи підтримки, так і голосуючі. Серед них є і школярі, і люди поважного віку. Тож координаційна рада прийняла хоч і непопулярне, але зважене рішення про відтермінування Конкурсу проєктів.

Проте сама підготовка до Конкурсу не припинена. Днями Координаційна рада затвердить перелік проєктів, допущених до Конкурсу 2020 року. Результати будуть оприлюднені у друкованих та електронних ЗМІ, у соціальній мережі Facebook, а також на офіційному сайті міської ради.

Водночас вишукуються можливості проведення агітації авторів за свої проєкти в режимі онлайн.

Окрім того, до напрацювання моделей дистанційної роботи долучились експерти від Конгресу Ради Європи, які співпрацюють з містом у межах проєкту «Молодь Кам’янського в бюджеті участі: від активності до партнерства». Є сподівання, що долучаться спеціалісти, які зможуть надати кам’янчанам знання з підготовки онлайн-презентацій. Зокрема, заплановано відеоконференцію, основною темою якої стане зменшення негативного впливу обмежувальних заходів на процес бюджету участі. До обговорення запросять молодь та всіх охочих.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.