9°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 43%

Вітер: 9 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

Бюджет участі Кам’янського зазнає змін

У Кам’янському завершилось опитування громади щодо пропозицій та бажаних змін у бюджеті участі. Наразі триває опрацювання отриманих результатів, повідомили в міській раді.

Департамент економічного розвитку міськради висловлює подяку усім небайдужим мешканцям, які долучилися до процесу вдосконалення бюджету участі, надавши свої пропозиції у вигляді відповідей на анкетування та опитування в Інтернеті, а особливо тим, хто знайшов час та завітав до міської ради із пропозиціями особисто.

Усі отримані пропозиції опрацьовуються та незабаром будуть втілені у новій редакції Положення про бюджет участі. Орієнтовно наприкінці серпня його буде винесено на розгляд Координаційної ради з питань партиципаторного бюджетування.

Тож уже зараз кам’янчани можуть напрацьовувати ідеї для майбутніх громадських проектів. Наступний період їхнього прийому розпочнеться наприкінці поточного року.

На запитання стосовно перебігу бюджету участі відповіді нададуть у департаменті економічного розвитку за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, к.313 або за телефоном 55-41-31.

Детальна інформація міститься на офіційному сайті міської ради за посиланням: http://kam.gov.ua/byudzhet_uchasti

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.