14°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 12 km/h

USD 27.43   EUR 29.63
Новини 24

Бюджет участі міста залучає до співпраці молодих кам’янчан

У грудні 2019 року в Києві було підписано Меморандум про співпрацю Кам’янської міської ради з Конгресом Ради Європи щодо впровадження місцевої ініціативи «Молодь Кам’янського в бюджеті участі: від активності до партнерства».

Згідно з умовами Меморандуму 4 лютого Кам’янське з офіційним візитом відвідали міжнародні й національні консультанти Георгій Месхідзе з Грузії та Костянтин Плоский із Києва.

З експертами, які надаватимуть консультативний супровід проектній групі, зустрівся Кам’янський міський голова Андрій Білоусов. У ході зустрічі обговорювалися механізми залучення представників молоді до громадських ініціатив.

Міський голова зазначив, що бюджет участі в Кам’янському успішно реалізується з 2018 року, і 25% поданих проектів ініційовані саме молодими людьми. «У нашому місті створено комунальний заклад «Центр молодіжних ініціатив», ми часто проводимо зустрічі з молоддю і нам є з ким активно працювати в напрямі залучення молоді до бюджету участі», – наголосив Андрій Білоусов.

«Україна – на 4-му місці в рейтингу європейських країн, де реалізується бюджет участі, й ініціативність Кам’янського зробила значний внесок у позицію країни в цьому рейтингу», – сказав Костянтин Плоский, заступник директора Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

За підсумками зустрічі були узгоджені подальші кроки перспективної співпраці сторін у питаннях надання нових можливостей, впровадження практик та обміну досвідом.

Останнє редагування Середа, 05 лютого 2020 14:05

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.