Вітер: 11 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

Чемпіонат з армреслінгу пройшов у Кам’янському

29 серпня у Центральному парку культури та відпочинку за підтримки департаменту молоді та спорту і профспілки «Металургів» пройшов відкритий чемпіонат з армреслінгу.

Федерація армреслінгу Кам’янського звернулася з проханням організації цих змагань до керівництва міста і дістало підтримку. Змагання проходили у 4-х вагових категоріях: до 70, 80, 90 та більше кілограмів. Учасники – представники спортивних організацій з різних міст та селищ України. Кожен охочий міг спробувати свої сили.

Спортсменів привітали директор департаменту молоді та спорту міськради Едуард Коряк і головний секретар змагань Едуард Аноткін.

У турнірі взяли участь чемпіони міста, області, країни, Європи та світу. Серед них Максим Туманов, чемпіон світу за версією ІФА до 57-ми кілограмів, розкрив таємницю цього виду спорту. І справа тут зовсім не у м’язах.  Головне – сухожилля та зв’язки, які тренуються значно важче, аніж мускули.

У фіналі легкої ваги до 70-ти кілограмів зійшлися Максим Туманов з Дніпра та Руслан Братко з Лобойківки. Після запеклої боротьби переміг Руслан. У вазі до 80-ти першим став Данило Шишкань. До 90-та перемогу виборов Ігор Вірний, а у найважчій категорії «90+» переміг Дмитро Катеринич.

Головний рефері чемпіонату Дмитро Сорока наголосив: армреслінг – дуже непередбачуваний вид спорту, що і додає йому видовищності.