10°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 20 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

Через три місяці в Україні зникнуть усі таксофони

Один із найбільших українських операторів телекомунікацій «Укртелеком» з 1 лютого 2020 року припинить надання послуг зв’язку з таксофонів.

«Розвиток різних каналів комунікацій призвів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів... «Укртелеком» прийняв рішення про припинення з 01.02.2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, що надаються з таксофонів», – сказано в повідомленні компанії.

В «Укртелекомі» зазначили, що обладнання, яке використовується у таксофонній мережі, фізично та морально застаріло і взагалі не виробляється в Україні, а це теж викликає складнощі з експлуатацією. Також у компанії повідомили, що протягом останніх років послуга телефонного зв'язку, надавана з таксофонів, є збитковою.

«Якщо, наприклад, у 2017 році щомісяця було близько 900 тисяч хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже у 2019 році – менше 380 тисяч хвилин. Це в рази менше, що цілком зрозуміло. Адже через доступність сучасних послуг (мобільний зв’язок, комунікатори, менеджери та інше), послуги таксофона втратили соціальну значимість», – додали в компанії.

Повідомляється, що оператор зосередився на модернізації та розвитку телекомунікаційної інфраструктури, щоб надавати клієнтам сучасні послуги, зокрема, оптичного Інтернету.

УНІАН

Останнє редагування Четвер, 31 жовтня 2019 16:34

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.