25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 49%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Черговий об’їзд міста провели Кам’янський міський голова та його заступники

5 червня міський голова Андрій Білоусов разом зі своїми заступниками, головами районних адміністрацій і керівниками комунальних служб та підприємств об’їхали практично все місто. У центрі уваги – своєчасний покіс трави та благоустрій території. Міський голова перевірив виконання поставлених раніше завдань і доручень.

Покіс трави іде повним ходом. У роботах задіяні люди і техніка. На проспекті Свободи прочищають колектори зливової каналізації. Фахівців і спецтехніку залучили до робіт, щоб поліпшити прохідність зливоприймальних камер. Через оглядовий колодязь вони потужним напором води вимивають засмічення в трубах.

Усі основні об’єкти міської інфраструктури – парки, сквери та зони відпочинку – перебувають в задовільному санітарному стані.

«Проведено великий обсяг робіт. У цілому на 95% місто викошено. Я зробив низку зауважень, які повинні усунути протягом тижня. Тепер наше основне завдання – тримати міські території в такому ж стані. Я регулярно проводжу і буду проводити об’їзди, щоб контролювати цю ситуацію», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.