1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 10 km/h

USD 27.93   EUR 33.73
Новини 24

Чому в помешканні раптово може зникнути вода?

Щодня, спілкуючись з абонентами, працівники комунального підприємства «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради помічають, що причини раптового зникнення води не зовсім зрозумілі для мешканців. Найрозповсюдженіша думка – нібито підприємство спеціально відключило водопостачання, ще й без попередження. Проте все зовсім не так, наголошують у водоканалі.

Централізоване водопостачання – безперервний цілодобовий процес. Питна вода з Аульського водогону подається в місто 24/7. Локальне тимчасове відключення водопостачання відбувається під час проведення планових ремонтних робіт, про які підприємство завжди попереджає завчасно.

З огляду на масштаб Кам’янського, мережа міських трубопроводів має розгалужену структуру. Водогони здебільшого зношені, тому часто трапляються аварії. Через витік падає тиск, і вода може зникнути.

«Про аварійні ситуації ми дізнаємося саме від абонентів. На жаль, часто інформація до нас надходить не в першу чергу, або в той момент, коли бригади працюють на іншому об’єкті», – зазначають на підприємстві.

Прибувши на місце, працівники перш за все знаходять найближчу засувку і перекривають воду, щоб припинити витік. На цей момент вода вже певний час може бути відсутньою в кранах споживачів. Потім оцінюють ситуацію, намічають план і приступають до роботи.

Окрім усунення витоків, інші види аварійних ремонтів теж потребують перекриття води, коли того вимагає ситуація.

«У будь-якому випадку аварію обов’язково буде ліквідовано та абонентам відновлено водопостачання!» – запевняють у водоканалі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.