14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 16 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

День Гідності та Свободи відзначили в Кам’янському

21 листопада Україна відзначає п’яту річницю Революції гідності. По всій країні проходять урочисті заходи та покладання квітів на знак вдячності й шани всім, хто відважно став на захист демократичних цінностей та державності.

Керівництво Кам’янського та депутати міськради, молодь, представники громадськості прийшли вшанувати пам’ять тих, хто першим прийняв на себе удар і заклав фундамент для подальших суспільно-політичних змін у житті країни. Після хвилини мовчання всі присутні поклали квіти до пам’ятного знака загиблим за Україну.

Секретар міської ради Олександр Залевський наголосив: подвиг усіх загиблих, зокрема – Небесної Сотні, не може бути переоцінений.

«В історії кожної держави є свята, які творять і формують її. Цього року ми відзначаємо сторіччя Української революції 1917-1918 років. І вже у новітній історії після здобуття незалежності ми маємо три важливі події, названі революціями, коли люди за покликом серця вийшли відстоювати свій вибір, свою державність. Це була Революція на граніті 1989-1990 років, Революція 2004 року і Революція Гідності 2013-2014 років. І кожна наступна, на жаль, була з більшими втратами і більш тяжкими наслідками», – зазначив секретар міської ради. Він наголосив, що герої Небесної Сотні поклали своє життя через недолугу, злочинну політику, яку вело керівництво держави.

«Вічна їм шана. І поки ми будемо їх пам’ятати, ми будемо незламними і непереможними», – сказав Олександр Залевський.

Останнє редагування Середа, 21 листопада 2018 14:07

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.