17°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 21%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

День котів у Кам’янському

Усі власники котів сьогодні можуть привітати своїх улюбленців зі святом. Адже 8 серпня – це Всесвітній день котів, започаткований передусім для привернення уваги до бездомних тварин. Їх проблема актуальна і для нашого міста. Як вирішують її кам’янчани?

Більше десятка котів живуть у дворі цієї звичайної п’ятиповерхівки. Для вусанів тут навіть звели будиночок, де вони мешкають разом із собаками та, як розповідають місцеві, навіть із воронами. Своїх хвостатих сусідів тут дуже люблять, годують та доглядають усім двором.

Повагу та любов до пухнастиків тут прищеплюють з дитинства, говорять – тільки у турботі про братів менших дитина може вирости доброю та відповідальною.

Утім, такі дружні до тварин двори – радше виняток. Частіше на безпритульних чотирилапих чекає голод, холод та хвороби.

Єдиний засіб боротьби з безпритульними тваринами – це їх стерилізація, – наголошує начальник служби поводження з тваринами міської ради Тереза Арутюнова. Наразі є порозуміння із місцевою владою: коти визнані частиною екосистеми міста, а програма стерилізації фінансується та діє. Втім, кількість пухнастих безхатченків постійно поповнюється безвідповідальними власниками. Награвшись, господарі просто викидають тварин на вулицю, де ті гинуть.

Зараз у пункті тимчасового перебування тварин по вулиці Долматова перебуває близько півсотні дорослих котів та 25 кошенят. Усі вони чекають на свою людину.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.