13°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 50%

Вітер: 5 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

День знань відзначили у бібліотеці Кам’янського

3 вересня, у перший день нового навчального року, юні кам’янчани завітали до Центральної міської бібліотеки. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Учні 7-го класу школи №7 разом із бібліотекаркою Аллою Гузовською поринули в історію становлення міста. Дізналися про європейські інвестиції у розвиток Кам’янського, ознайомилися з виставкою «Кам’янчани, які збагатили культуру Європи». Діти також взяли участь у краєзнавчому квесті, відвідали локації «Бібліографство», «Перехрестя мрій та здійснення бажань», «Бібліотечний проспект».

Працівники бібліотеки-філії №3 запропонували учням 8-х класів школи №9 для обговорення тему «Українці, які підкорили світ». Учні ознайомилися з творчістю майстрині унікальних витинанок Дар’ї Альошкіної, майстрині пісочної анімації Ксенії Симонової тощо.

Першокласників колегіуму №16 у центральній бібліотеці для дітей зустрічали казкові герої Боня і Кеша, які разом з учнями міркували про користь школи і знань.

А учні 6-го класу колегіуму №16 разом з бібліотекаркою Інною Табаковою під час патріотичної години «Українці серед інших європейських націй» поглибили знання про культуру, історію, традиції європейців та українців, спробували критично аналізувати історичні факти та робити власні висновки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.