3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 13 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Депутати міськради звернулися до Президента щодо фінансування екологічної програми Кам’янського

За ініціативою Кам’янського міського голови Андрія Білоусова на сесії міської ради депутати прийняли рішення направити звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради та народного депутата України від 39-го округу Ганни Лічман.

Документ містить прохання забезпечити фінансування Державної цільової екологічної програми першочергових заходів приведення у безпечний стан об’єктів і майданчика колишнього уранового виробництва виробничого об’єднання «Придніпровський хімічний завод».

Основна мета Програми – запобігання виникненню надзвичайної ситуації в Україні, постійний моніторинг радіаційного стану об’єктів підприємства, технагляд і першочергові заходи з приведення їх у безпечний стан, а також створення безпечних умов для проживання населення в Дніпропетровській області.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється коштом державного бюджету. Орієнтовний обсяг фінансування становить 247,9 мільйонів гривень.

У разі виділення необхідних коштів з держбюджету, виконання Програми дасть змогу мінімізувати радіаційний вплив на населення Кам’янського, забезпечити екологічну та радіологічну безпеку всієї області та вжити заходів, спрямованих на зменшення шкідливого впливу радіоактивного і хімічного забруднення на довкілля і здоров’я людей.

Кам’янська міська рада

 

Останнє редагування Середа, 30 жовтня 2019 16:20

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.