3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Детально про карантин у школах Кам’янського

Як уже повідомлялося, з 10 лютого всі школи Кам’янського зачиняються на карантин. Детальніше про це розповіла нашим кореспондентам директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко.

– Хто і з якої причини ухвалює рішення про карантин?

– Таке рішення приймається комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Сьогодні на засіданні комісії були заслухані доповіді: мене як директора департаменту з гуманітарних питань, заступника директора департаменту охорони здоров’я і представника відокремленого підрозділу з лабораторних досліджень.

За інформацією керівників закладів освіти, з кожним днем зростає кількість класів, які закриваються. Якщо на 5 лютого було закрито 52 класи в 13 закладах і 2 школи, то на сьогоднішній ранок в 11 закладах закрито теж 52 класи і 5 закладів закриті повністю нашим наказом за поданням їх керівників.

Тому сьогодні ми проінформували комісію з ТЕБ та НС, і з метою запобігання масовій захворюваності на грип та поширенню інфекції прийнято колегіальне рішення про запровадження карантину на десять календарних днів: із 10 до 19 лютого включно.

– Чи означає це, що планові канікули буде скасовано?

– Для перших класів, у яких передбачені додаткові канікули протягом тижня, їх термін увійде в карантин.

– Який процент захворілих має бути, щоб це стало підставою для закриття класу або школи?

– Більше 10 відсотків. Якщо сьогодні аналізувати нашу захворюваність, то 17,5% дітей перебувають на карантині.

– Чи використовуватиметься на цей час практика дистанційного навчання?

– Звичайно. Усі заклади йдуть шляхом дистанційного навчання і ущільнення навчального процесу після виходу з карантину. Діти отримуватимуть завдання через різні форми інтернет-зв’язку. 

Останнє редагування П'ятниця, 07 лютого 2020 14:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.