19°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 64%

Вітер: 6 km/h

USD 25.13   EUR 27.63
Новини 24

Директор музею Кам’янського взяла участь у міжнародній програмі

На початку липня у Дніпрі проходила тренінгова програма «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій» для музейних працівників центральних та південних областей України. Від Кам’янського участь у заході взяла директор музею історії міста, кандидат історичних наук Наталія Буланова.

Організаторами тренінгу виступили Український центр розвитку музейної справи спільно з «Goethe-Institut», за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН та Українського інституту національної пам’яті. У ролі тренерів виступили знані музейні фахівці з України та Німеччини.

Протягом п’яти днів учасники розглядали шляхи і методи реформування музею у сучасному світі з урахуванням зростання його ролі як важливого майданчика суспільного та світоглядного діалогу.

Директор музею Кам’янського високо оцінила фаховий та організаційний рівень програми, висловивши вдячність голові правління Українського центру розвитку музейної справи Владові Піоро та всім організаторам і тренерам.

«Особливо актуальним для нас став напрям, присвячений роботі з пам’яттю у музейних інституціях східних земель ФРН. Доктор Манфред Віхман, куратор Фундації «Берлінський мур», розповів як про долю пам’ятників комуністичної доби у східному Берліні, так і про переосмислення німецьким суспільством та політикумом ставлення до залишків Берлінського муру як до історичної пам’ятки і туристичного об’єкта. Це – цінний досвід в умовах наших процесів декомунізації суспільства», – зазначила Наталія Буланова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.