1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

Директорка музею Кам’янського увійшла до складу експертної ради Українського культурного фонду

Днями Український культурний фонд оголосив склад експертних рад, що здійснюватимуть оцінювання культурно-мистецьких проектів, поданих на конкурсні програми Фонду у 2021 році. Загалом на конкурс надійшла 681 заявка. За рішенням Наглядової Ради Фонду було затверджено склад експертних рад у кількості 505 експертів.

Директорка Музею історії міста Кам’янське, кандидатка історичних наук, членкиня Міжнародної асоціації гуманітаріїв та Міжнародної музейної організації ICOM Наталія Буланова вдруге увійшла до складу експертної ради Українського культурного фонду, пройшовши конкурсний відбір.

Наталія Буланова здійснюватиме оцінювання культурно-мистецьких проєктів, поданих у рамках програми «Культура. Туризм. Регіони». Необхідний досвід та компетенції пані Наталія набула в ході професійної діяльності та реалізуючи власні проєкти. Так, у 2019 році нею розроблено концепт та реалізовано виставковий проєкт національної співпраці «Battle of memories: Міфи та реалії радянської доби», а у 2020 році створено віртуальну подорож музеєм «Кам’янське. Минуле та сучасне» (грант від House of Europe за підтримки неурядової організації «Європейський Союз»).

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.