15°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

Дитсадки Кам’янського готуються відновити роботу

20 травня Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів. За дорученням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова заклади дошкільної освіти міста розпочали підготовку до відновлення роботи з 1 червня.

Як повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради, наразі здійснюється формування груп за заявами батьків, переоблаштування приміщень ігрових і спальних кімнат з метою усунення ризиків, пов’язаних з роботою в період карантину. Проводиться роз’яснювальна робота з працівниками закладів щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Здійснюється закупівля необхідної кількості засобів індивідуального захисту, дезінфекційних та мийних засобів з урахуванням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України. Підготовчі роботи буде завершено до 29 травня.

На період карантину, для забезпечення виконання протиепідемічних заходів, у закладах дошкільної освіти буде обмежено доступ батьків та інших осіб, ранковий прийом дітей проводитиметься у спеціально відведеному місці, з обов’язковим температурним скринінгом та обробкою рук дитини антисептиком. У приміщеннях закладу проводитиметься дезінфекція поверхонь кожні 2 години, вологе прибирання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.

Важливою умовою для відновлення роботи закладу є обмеження кількості дітей в групах для забезпечення дистанції між дітьми та персоналом. З огляду на це заклади дошкільної освіти не зможуть прийняти всіх охочих, тож змушені звернутися до батьків з проханням користуватися послугами закладу в разі неможливості поєднувати роботу та догляд за дитиною. 

Якщо підготовчий етап (25–29 травня) буде успішним, то 1 червня в місті зможуть відновити свою роботу 250 груп у 49 садочках, які приймуть близько 4,5 тисячі дітей. Шість закладів дошкільної освіти (ДНЗ №14 «Берізка», №20 «Світанок», №21 «Струмочок», №39 «Ромашка», дошкільні підрозділи НВО-ліцею НІТ, НВК №24) відновлять роботу після завершення ремонтних та профілактичних робіт.

У департаменті зазначають, що відновлення роботи закладів дошкільної освіти – це не завершення карантину, а лише його послаблення, тому закликають батьків відповідально поставитись до рішення про відвідування дитиною садочка, дотримуватись встановлених правил, піклуватися про власну безпеку та безпеку дітей і співробітників закладу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.