14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Дівчинка - втікачка

Не сиділося вдома… Юна дніпродзержинка вже тричі полишала рідну домівку. Тільки у вересні дівчину шукали двічі. Під час свого останнього зникнення молода особа діяла зважено, так, щоб замести сліди і збити міліцію з пантелику. Причина частих втеч, як розповіла правоохоронцям сама дівчина, – надмірне навантаження її домашніми справами. Родина велика, крім дівчини та матері з ними мешкає троє старших дітей з власними родинами, тож, втікачка, за її словами, не вживається в таких умовах.

1 жовтня жінка 63 року народження звернулася до міліції з повідомленням: пропала неповнолітня донька 99 року народження. До цього мати намагалася знайти дитину самостійно. Проте, ніяких результатів це не принесло. 29 вересня дівчина пішла до школи і звідти не повернулася. Шукали утікачку майже дві доби.

У ході розслідування з’ясувалося, що дівчина просто на вулиці познайомилася з молодою парою, представилася сиротою і попросила приютити її, на що ті погодилися, забравши дівчину до себе на зйомну квартиру. Там її і знайшли правоохоронці.

Малослівна дівчина в деталі не вдавалася – розповідають працівники міліції. Загалом негативних відгуків про родину вони не чули. Серед всіх дітей дівчина найменша, троє старших разом зі своїми родинами та дітьми мешкають з ними. А чимале домашнє господарство молодій дівчині не до смаку.

Користуючись нагодою, тимчасово виконуючий обов’язки начальника кримінальної міліції у справах дітей звернувся до юних дніпродзержинців і закликав не вирішувати проблеми втечею.

Сьогодні дівчина-втікачка проходить реабілітацію в соціальному центрі, матір нестиме адміністративну відповідальність.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.