30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 42%

Вітер: 9 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Для кам’янчан провели онлайн-тренінги на тему Бюджету участі

«Бюджет участі переходить в онлайн-режим» – саме під таким гаслом розпочався новий етап циклу 2020 року. Нові підходи було застосовано й під час традиційних щорічних тренінгів для кам’янчан.

Дві відеоконференції на теми «Організація онлайн-агітації за проєкти – це легко!» та «Кодекс етики бюджету участі: що важливо знати?» відбулися днями на електронній платформі для вебінарів Zoom.

Ініціатором першої відеоконференції став Костянтин Плоский, консультант від Конгресу Ради Європи, який співпрацює з Кам’янським у межах ініціативи «Молодь Кам’янського у бюджеті участі: від активності до партнерства», що впроваджується в рамках проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні». Також до конференції долучився Олексій Шуміленко, медіа-менеджер Школи Громадського бюджету Києва, автор реалізованого проєкту MediaHub. 

Другий вебінар стосувався висвітлення положень Кодексу етики бюджету участі, адже ці знання особливо важливі в період голосування за проєкти під час Конкурсу. Окрім кам’янчан, до онлайн тренінгу долучилися представники Сумської міської ради та Інституту розвитку міста Полтава. Професійний коментар та оцінку новації надала доктор наук державного управління Тетяна Василевська з Національної академії державного управління при Президентові України.

Загалом до обох вебінарів долучились близько 60 осіб.

Переглянути записи відеоконференцій можна за посиланнями:

«Кодекс етики бюджету участі: що важливо знати?»

«Організація онлайн агітації за проєкти – це легко!»

 

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.