27°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Для кам’янського хоспісу придбали нове обладнання

Кам’янська лікарня №4 поповнилася новим обладнанням. Необхідне оснащення придбали коштом міського бюджету для відділення хоспісу, де перебувають тяжкохворі пацієнти з невиліковними хворобами та прогнозованим летальним наслідком.

4 листопада з нагоди презентації нового обладнання заклад відвідав міський голова Андрій Білоусов.

Пацієнтам хоспісу не можна побажати одужання, бо тут, на жаль, не одужують. У відділенні перебувають люди, що зіткнулися зі смертельними хворобами, які супроводжуються вираженими больовими симптомами. Пацієнти потребують кваліфікованої медичної допомоги та догляду.

Як зазначила начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова, це відділення паліативної допомоги єдине в Кам’янському та розраховане на 20 місць. Для пацієнтів було закуплено функціональні ліжка, меблі, ширми та ходунки, а також спеціальні засоби для догляду та гігієни хворих.

Окрім цього, аби забезпечити заклад теплом, для лікарні було встановлено сучасну автономну котельню.

У ході візиту Андрій Білоусов доручив також прорахувати вартість ремонтних робіт, які планується виконати в палатах хоспісу.

Головний лікар міської лікарні №4 Світлана Бенько висловила міському голові вдячність за допомогу у вирішенні актуальних питань відділення.

Останнє редагування Понеділок, 04 листопада 2019 16:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.