23°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 77%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Для Кам’янського планують придбати до сотні нових автобусів

Комунальний автопарк Кам’янського поповнюється новими комфортабельними автобусами ISUZU «Атаман». Така можливість стає реальністю завдяки міській програмі розвитку транспорту.

Багато автобусів у місті вже давно застаріли, їх технічні характеристики та зовнішній вигляд важко назвати привабливим. Купівля нових сучасних автобусів – успішний крок у розвитку міського комунального транспорту.

«Програма розвитку комунального автотранспорту розрахована не на один рік. Торік було придбано 20 комфортабельних автобусів, які сьогодні успішно працюють на чотирьох маршрутах: 7, 23А, 18А, 30», – розповів начальник управління транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради Дмитро Конельський.

Автобуси зібрані на черкаському заводі з японських комплектуючих, охайні та просторі, з низькою підлогою, пристосовані для проїзду людей, які користуються інвалідними візками. Загальна місткість салону – 52 пасажири.

Загалом у рамках програми розширення комунального автопарку та поліпшення якості пасажирських перевезень заплановано купівлю до сотні таких автобусів.

Крім цього, начальник управління нагадав кам’янчанам про необхідність дотримання епідемічного режиму в транспорті. «Незважаючи на послаблення карантину, автобуси не припиняють обробляти спеціальними засобами щоденно після зміни. Усі водії працюють у масках, така ж сама вимога й до пасажирів. Без маски пасажир у салон не допускається», – зазначив Дмитро Конельський.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.