25°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 68%

Вітер: 8 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Для меломанів Кам’янського готують музичний абонемент

Чудові новини для тих, хто любить музику, вивчає музичне мистецтво  або навчається гри на тому чи іншому музичному інструменті. На численні прохання в другій половині сезону театр ім. Лесі Українки поновлює практику суботніх концертів оркестру і солістів театру.

Концерти відбуватимуться в рамках музичного абонементу. Всього до кінця сезону в лютому, березні й квітні меломани  зможуть відвідати 6 концертних програм. Придбати  абонемент на всі шість концертів можна лише за 240 гривень. Проходитимуть ці  музичні програми на Новій сцені театру о 12-й годині, їх тривалість – приблизно одна година.

Ще якісь сто років тому не існувало поняття «жива музика». Воно з’явилося порівняно недавно у зв’язку з розвитком технологій звукозапису і  поширенням саме «неживої музики», акустичних консервів.

Запис не здатний передати живий обсяг простору, живе дихання інструментів і голосів, всієї краси звуку. По записах неможливо уявити всієї глибини і чарівності музики як з акустичної, так і з емоційної сторони. Ось чому досвід слухання «живої» музики надзвичайно важливий. І набувати його потрібно з дитинства. Тож кам’янчани зможуть насолодитися грою театрального оркестру під керівництвом Євгена Курова, послухати солістів-віртуозів і принагідно із вуст ведучого дізнатися більше про той чи інший музичний твір.

Ознайомитися з розкладом концертних програм музичного абонементу можна на сайті театру за цим посиланням.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.