0°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

Для провідних роботодавців Кам’янського провели тренінг

На базі Кам’янського міського центру зайнятості відбувся тренінг для роботодавців «Як зберегти працівників та підібрати нових кандидатів». Його провела фахівець відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Бобир.

У заході взяли участь 16 керівників кадрових служб підприємств міста: ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПрАТ «ДКХЗ», ПрАТ «Южкокс», АТ «ДніпроАзот», ДП «Смоли», ПрАТ «Дніпровагонмаш», ПАТ «ДЗМД», ПрАТ «Хімдивізіон», ТОВ «Уніпроменергосервіс», ДП «Стальзавод» тощо.

Протягом тренінгу учасники аналізували основні причини та мотиви звільнення працівників з підприємств, обговорили аспекти професійного підбору кадрів та розглянули види співбесід.

Після цього присутнім надали інформацію щодо ведення співбесіди з роботодавцем із застосуванням методу принципових переговорів (Гарвардського методу).

Практична вправа «Колесо балансу» дозволила учасникам зрозуміти, які чинники мотивують працівників до продуктивної трудової діяльності. Також представники роботодавців ознайомилися з принципами адаптації новоприйнятих працівників та видами ресурсів, які впливають на їх працездатність.

Як результат, керівники кадрових служб дістали професійну підтримку та практичні поради, які допоможуть їм у пом’якшенні ситуації під час можливого вивільнення працівників або підбору нових кадрів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.