18°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 60%

Вітер: 8 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

Для споживачів «Дніпропетровськгазу» розробили експрес-реєстрацію на сайті 104.ua

Щоб споживачі газу могли перечекати період карантину вдома, в АТ «Дніпропетровськгаз» екстрено розробили експрес-реєстрацію на сайті 104.ua. Аби скористатися онлайн-сервісами, тепер достатньо подзвонити з мобільного телефону до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» (тел. 067 00 90 104), і ваш Особистий кабінет буде створено автоматично.

«Через карантин більшість людей ізолювалися вдома. Однак обмеження не стосуються наших онлайн-сервісів. Ми робимо все можливе, щоб покращити доступ до сервісів компанії, тому і створили експрес-реєстрацію для наших клієнтів», говорить начальниця управління клієнтського сервісу АТ «Дніпропетровськгаз» Аліна Левкович.

Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua достатньо зателефонувати з мобільного телефону до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» і назвати номер Вашого особового рахунку. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Логін і пароль для входу надійде смс-повідомленням.

Щоб зайти в Особистий кабінет на сайті 104.ua, натисність на посилання, що надійшло в СМС-повідомленні. Потім знайдіть на екрані кнопку «Вхід» та введіть логін і пароль, що вказані в СМС.

За одним номером телефону в експрес-реєстрації можна зареєструвати тільки один особовий рахунок.

В Особистому кабінеті Ви зможете:

- Гарантовано передати показання лічильника;

- Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку;

- Першими завантажити рахунки;

- Відстежувати власне споживання та витрати.

Нині перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua вже користуються понад 256 тисяч споживачів АТ «Дніпропетровськгаз».

Останнє редагування Середа, 25 березня 2020 11:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.