10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Для українців підготують освітній серіал про фінансову грамотність

Міністерство цифрової трансформації, Національний банк і Перший Український Міжнародний Банк підготують освітній серіал для платформи «Дія.Цифрова освіта» на тему фінансової грамотності – «Фінансовий сенсей». Для цього Мінцифри підписало меморандум про співпрацю з ПУМБ.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що Мінцифри активно створює освітні продукти для українців на тему фінансових інструментів, зокрема онлайн-іструментів.

«Я часто наголошую, що показники фінансової грамотності в Україні – одні з найнижчих у Європі. Тому ми в рамках національного проекту «Дія.Цифрова освіта» змінюємо цю ситуацію», – зазначила Валерія Іонан.

«Фінансова грамотність – зона відповідальності держави та банків. Ми прагнемо, щоб українці правильно користувалися фінансовими продуктами та послугами, вміли обирати пропозиції банків відповідно до своїх потреб, використовували сучасні можливості дистанційного обслуговування та дотримувались правил безпеки. Для цього регулярно проводимо навчання клієнтів фінграмотності на своєму сайті, у соцмережах, на медіамайданчиках, під час освітніх заходів», – додав Сергій Черненко, голова Правління ПУМБ.

Презентація освітнього серіалу запланована на квітень 2021 року.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Вівторок, 09 березня 2021 16:55

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.