15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 78%

Вітер: 14 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Для веслярів Кам’янського придбали високотехнологічні тренажери

У травні поточного року до міського голови Андрія Білоусова звернулися тренери та спортсмени відділення академічного веслування ДЮСШ №1 з проханням придбати гребні тренажери, необхідні для якісної підготовки спортсменів Кам’янського до змагань найвищого рівня – чемпіонатів України, Світу та Європи.

Міський голова негайно відгукнувся на прохання, і 11 червня в ДЮСШ №1 відбулася презентація сучасного обладнання. Для повноцінних тренувань веслувальників у зимовий період було придбано найсучасніші високотехнологічні гребні тренажери «Концепт 2» зразка 2020 року випуску Німеччини, обладнані комп’ютерами і електронікою.

«Сьогодні нашій спортивній школі були передані такі сучасні тренажери для веслування. До цього ні в одній спортивній школі нашого міста не було жодного подібного тренажера, і наші хлопці були змушені їхати в місто Дніпро і тренуватися на їх базі. Сьогодні, отримавши таку серйозну підтримку до нашої матеріально-технічної бази, ми зможемо готувати спортсменів більш якісно і виводити на більш високий рівень», – сказав директор ДЮСШ №1 Анатолій Івашина.

Кам’янське має славні традиції в академічному веслуванні. Спортсмени міста неодноразово ставали чемпіонами Олімпійських ігор, Європи та Світу. Для занять академічним веслуванням у місті створено необхідні умови: є водноспортивна база, сучасні човни. Річка Дніпро дозволяє веслярам тренуватися з ранньої весни до пізньої осені – а в зимові місяці для тренувань у залі необхідні спеціальні тренажери.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.