26°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 57%

Вітер: 13 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

ДМК працюватиме у звичному режимі

31 травня 2019 року відносно публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат» господарський суд Дніпропетровської області виніс ухвалу про відкриття провадження у справі про банкрутство.

«Відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» при відкритті справи про банкрутство вводиться процедура розпорядження майном. Зараз підприємство має право спрямовувати кошти виключно для розрахунків, пов’язаних із основною виробничою діяльністю.

У період розгляду справи про банкрутство ПАТ «Дніпровський меткомбінат» має суттєві обмеження в правах надавати соціальну допомогу та фінансувати соціальну сферу.

У 2018-2019 роках ДМК виконав свої зобов’язання перед містом, перерахувавши відповідно 60 мільйонів гривень на децентралізацію опалювальної системи і 40 мільйонів гривень на придбання автобусів для комунального автопарку Кам’янського.

Дніпровський меткомбінат – суб’єкт підприємницької діяльності з особливим статусом містоутворюючого підприємства, що забезпечує робочі місця для 9500 осіб. Щомісяця комбінат перераховує податки і збори (обов’язкові платежі) до міської казни, наповнюючи міський бюджет майже на 40%.

Цей непростий період, пов’язаний з відкриттям провадження в справі про банкрутство ПАТ «Дніпровський меткомбінат», підприємство розраховує працювати в звичному режимі і пройти без простоїв виробництва», – зазначають у прес-центрі підприємства.

1 коментар

  • Олександр
    Олександр Вівторок, 02 липня 2019, 09:40 Коментувати

    ст.ст 5 та 9 Закону Закону України « Про колективні договори та угоди" передбачає незмінність і чинність положень Колективного договору навіть на період ліквідації підприємства: «Положення колективного договору поширюються на всіх працівників підприємств незалежно від того, чи є вони членами профспілки, і є обов'язковими як для роботодавця, так і для працівників підприємства". Припинити фінансування соціальних програм закріплених розд. 6 колдоговору - адміністрація підприємства не має права.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.