Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

ДМК у 2020 році експортував 80% продукції

Дніпровський металургійний комбінат у 2020 році відправив споживачам понад 2,6 мільйона тонн товарної продукції. 20% від загального обсягу відвантажено українським замовникам, 80% – зовнішнім споживачам з 34 країн світу, інформує управління збуту комбінату.

На адресу замовників з України й інших країн світу ДМК відправив продукцію 12 найменувань. У структурі реалізації на першій позиції безперервнолита заготовка – 71%, на другій і третій позиціях – катанка та арматура. Також на замовлення споживачів з України, 8 країн Європи, 8 країн Азії та стількох же Африки, 4 країн Північної і Південної Америки, 6 країн СНД комбінат відвантажував гарячокатаний квадрат, трубну заготовку і круги з трубозаготівельної дільниці (ТЗД), куточок, швелер, круги стану 400, помольні кулі, залізничні осі, чавун.

Серед українських одержувачів металопродукції ДМК – понад 80 підприємств різних форм власності. Найбільший попит у споживачів на арматурний прокат і катанку – відповідно 37 і 36 відсотків від загального обсягу відвантаження на внутрішній ринок, частка помольних куль становить 10%. Українські споживачі також замовляли на ДМК куточок, круг стана 400, трубну заготовку і круги ТЗД, швелер, чавун і залізничні осі.

Українським споживачам відвантажено: 99% вироблених помольних куль; 98% продукції стану 400 (куточок, швелер, арматура, круги); 60% випущеної катанки; 47% продукції трубозаготівельної дільниці (трубна заготовка, квадрат гарячокатаний, блюми, круги); 21% залізничних осей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.