31°C

Кам’янське

Грози

Вологість: 41%

Вітер: 8 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Дніпропетровщина посіла третє місце в країні за рівнем зарплат

За інформацією Державної служби статистики України, Дніпропетровська область займає третє місце в країні після Донецької та Київської за середнім рівнем зарплат. Про це повідомляє «Dnepr24».

Поза конкуренцією середня заробітна плата в столиці – 12392 гривні. У Донецькій області розмір середньої зарплати становить 8572 гривні, в Київській – 8206, у Дніпропетровській – 7995.

Служба статистики також відзначає високий рівень відмінності розміру зарплати в різних сферах діяльності. Найбільш високооплачуваними фахівцями в Дніпропетровській області виявилися працівники фінансової та страхової галузей, а також державного управління, оборони і обов'язкового медичного страхування.

Високо оцінюється робота працівників гірничодобувної та металургійної промисловості. Найнижчі ж нарахування проводилися працівникам легкої промисловості. Це вплинуло на диференціювання розмірів зарплати по містах і районах області: від 5917 гривень у Новомосковську до 11549 гривень у Тернівці; від 4929 гривень у Межівському до 12463 гривень у Павлоградському районі.

За даними Головного управління статистики в Дніпропетровській області, найнижче оплачуваною виявилася праця жителів Межівського, Юр'ївського, Софіївського та Васильківського районів. Їх заробітна плата на третину менша за середню по області.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.